.

.

Jashem Beehive Рамка Носителот Нерѓосувачки Челик Пчела Hive Рамка Зафат

Jashem Beehive Рамка Носителот Нерѓосувачки Челик Пчела Hive Рамка Зафат

DEN 407.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Jashem Пчела Hive Рамка Носителот може да издржи околу 3 рамки на еден носител.Пчеларството Рамка Носител е простор за заштеда, Трајни, Beekeeper Опрема.beehive рамки костур ви помогне да добиете повеќе лесно да се одржи на рамки во близина на пчелните семејства.Hive рамки држачот е изработен од Нерѓосувачки Челик, рѓа-доказ.Jashem beehive рамка алатка исто така, ќе се спаси многу простор за beekeeper.Голем beekeeper опрема алатка да се одржи hive рамки.Голем пчеларството алатка за одржување на вашиот hive рамки, додека beekeeper проверете пчели.Jashem beehive рамка костур може да издржи околу 3 рамки,помош beekeepers спаси многу простор.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ