.

.

Stouffer е Бело Месо Пилешко Тенџере Пита 10 мл, Пакет на 12

Stouffer е Бело Месо Пилешко Тенџере Пита 10 мл, Пакет на 12

DEN 2701.44

Количина на стоки
Достапно на барање

бело месо.пилешко тенџере пита.јадење за еден.производ на канада.Stouffer е Пилешко Тенџере пита се состои од златна кора исполнет со тендерот бело месо пилешко & зеленчук во сок направени со вистински крем.Секое тенџере пита е 10 унци, и еден пакет од 12 прави до случај.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ