.

.

Уво Почиста Комплет,Уво Восок Смена,Уво Шприц,Уво Cleanning Вода за Наводнување за Полнење ушната маст Смена за Подобрување на Хигиената

Уво Почиста Комплет,Уво Восок Смена,Уво Шприц,Уво Cleanning Вода за Наводнување за Полнење ушната маст Смена

DEN 393.36

Количина на стоки
Достапно на барање

Голем волумен шише : Уво восок смена има голем капацитет на вода, што значи дека може да поминуваат повеќе време со користење на увото почиста, без да поминуваат повеќе време refilling шише.Ушната маст отстранување алатка : Уво почиста ефикасно ги отстранува ушната маст отстранување алатка и да се чува на ушите чисти.Наводнување чистење : Уво cleanning комплет произведува удобен и сигурен решение.На уво за миење средство за полнење генерира голема количина на вода прилив за да се обезбеди безбедно отстранување на ушната маст.Удобен и лесен за употреба : Уво почиста за луѓето е удобен и лесен за користење, увото чистење комплет може да се користи постојано, што ќе ви овозможи повторно да ги откријат вашиот слух.Вода притисок масажа : Уво шприц за полнење на вода притисок масажи на вашиот блокиран ушниот канал додека нежно отстранување на било тврдоглав ушната маст која има заглавени со текот на времето.Description Ear чистење комплет ви овозможува да се концентрирате на расчистување блокиран уши.Еколошки уво почиста.Уво почиста е обновливи уво спреј за полнење discards за еднократна употреба памук, брисеви или памук earplugs за чистење на вашето уво средина.Уво почиста ефикасно ги отстранува ушната маст отстранување алатка и да се чува на ушите чисти.Features Ear почиста-Боја : Како што е прикажано.-Материјал : ПП.-Големина : 10x20x6.5 см/3.94x7.87x2.56 инч.-Пакетот вклучува : 1 * Миење шише.1 * Адаптер.1 * Црево.20 * Еднократна употреба исплакнете глави.1 * Слив (двојна намена).1 * Боја кутија.1 * Упатство.Пакет Including1 * Миење bottlen1 * Adaptern1 * Hosen20 * Еднократна употреба исплакнете headsn1 * Слив (двојна намена)n1 * Боја boxn1 * Упатство.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ