.

Силните, прилагодливи, антивибрации менгеме се направени од издржлив материјал и сигурно се вклопува и

Уникатен и компактен дизајн.Клипот ширина : до 9 cm / 3.54 во, погоден за повеќето мобилни телефони.На фиксна

【ГОЛЕМА КОМПАТИБИЛНОСТ】Погоден за паметни телефони и мобилен телефон случаи од која било големина.Ов

Премиум Материјал : Алуминиум легура.Protable Миниголемина, не преземањето на просторот.Брзо ги собереш и м

Карактеристики : едноставен за инсталација, без потребни алатки.Фиксни и стабилна Криви база дизајн се

[Силна магнетна сила] магнет во автомобил телефон обезбедува силна магнетна сила, така што на магнетна с

Патентирана универзална гумена топка и приклучок систем ви овозможува да се качи буквално ништо никаде

1x Табла Подлога.Високо топкатазаеднички 360°на ротација, ви овозможува да го Видите вашиот телефон од си

Силиконски Зафат Дизајн : На силиконски зафат дизајн подобрува триење и стабилност, и може подобро да ја

[Здравствено ниво] : автомобил мат е латекс.Нетоксични, нема загадување, без бензен ослободување.Отпорни

Модулот нуди флексибилната 180 степен ротациона матични за совршено се вклопуваат во секој автомобил.Ов

Автоматско заклучување на pulleys : Едно копче за заклучување на телефонот, лесно да ги собереш и место и со

Нашиот персонал за услуги на корисниците ќе биде онлајн 24 часа на ден.【Здрав и Безбеден】 користи механ

·Се обезбеди Стабилна Инсталирајте : телефонот автомобил носителот со најновите подобрување на пропус

Премиум Материјал : Алуминиум легура.Protable Миниголемина, не преземањето на просторот.Брзо ги собереш и м

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Цврсто Фиксирани : Опремена со 2 силикони прстени, што може да се заклучи цврсто и да се спречи од испаѓањ

Едноставен за инсталација, без потребни алатки.Клипот е тесна доволно за да бидат прицврстени за да таб

Бесплатни Вашите Раце : Градите монтирање на комплет, така што можете да го носат на вашиот мобилен теле

Карактеристики серија на вшмукување чаши за двете страни и може да се користи на рамна површина за одрж

Материјал : Алуминиум легура + PC + ABS.Гравитацијата врски триаголник е фиксна, безбедни и стабилни.Телеск

Премиум Материјал : Алуминиум легура.Protable Миниголемина, не преземањето на просторот.Брзо ги собереш и м

Премиум Материјал : Алуминиум легура.Protable Миниголемина, не преземањето на просторот.Брзо ги собереш и м

висок квалитет, повеќе популарна на пазарот.одличен дизајн на изгледот.корисно за долго време.добро диз

Мото Велосипед Телефон Носителот Големина : Универзална големина одговара на 4 ~ 6.5 инчи мобилни телефон

Компатибилен w / Samsung S10 и слични големина на паметни телефони.ЌелијаРаботи 2 Prong Табла / Шофершајбната нај