.

.

RetailSource 3 x 1 Бин Етикета Носителот

RetailSource 3 x 1 Бин Етикета Носителот

DEN 530.40

Количина на стоки
Достапно на барање

Пакет Димензии : 0.254 cms (L) x 2.54 cms (W) х 7.62 cms (H).Тип На Производ : Материјал Ракување.Пакет Количина : 1. Земја На Потекло : Сад. 3 x 1 инчен на ова- " dex бин Етикета носители комплетна етикетирање решение за пластични кутии со Етикета слотови.Едноставно ласерско печатење на реден број или дестинација на Етикетата, лизгајте го во јасно пластика носителот и се држат во место.Без лепило поддршка е потребен.Бар Код компатибилни.Направен од тешки-должност, кристално јасно ПВЦ.Вклучува перфорирани листови на влошки.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ