.

.

APDTY 035324 Кочница Прашина Shield - Сплит 1 Заменува 12472851, 12476287, 19178785, 19178786

APDTY 035324 Кочница Прашина Shield - Сплит 1 Заменува 12472851, 12476287, 19178785, 19178786

DEN 451.92

Количина на стоки
Достапно на барање

Ги исполнува Или го Надминува ОЕМ Спецификации.Фабриката ОЕМ Фит Форма И Функција.Бренд Нови Кочница Прашина Shield Fits Задните Возачот Лево или Задните Патници Right Fits 2000-2006 Кадилак Escalade Fits 2003-2006 Кадилак Escalde ESVFits 2002-2006 Кадилак Escalde EXTFits 2003-2005 Chevorlet Astro Fits 2002-2006 Chevorlet Лавина 1500 Fits 2003-2014 Chevorlet Изразат 1500 Fits 1999-2006 Chevorlet Silverado 1500 Fits 2007 Chevorlet Silverado 1500 Classic Fits 2000-2006 Chevorlet Приградски 1500 Fits 2000-2006 Chevorlet Tahoe Fits 2003-2005 GMC safari Fits 2003-2014 GMC Savana 1500 Fits 1999-2006 GMC Сиера 1500 Fits 2007 GMC Сиера 1500 Classic Fits 2000-2006 GMC Yukon Fits 2000-2006 GMC Yukon XL 1500 Match Возило Да Compatability Шема за Да се Обезбеди Точна Fitment Replaces 12472851, 12476287, 19178785, 19178786⚠ Калифорнија Предлог 65 ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Овој производ содржи хемикалии познати на Државата Калифорнија да предизвикаат рак и вродени малформации или други репродуктивни штета.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ