.

.

Dowarm 3 Метри Кристал Лента, Кристал Лента се Тркалаат, Bling амбуланта корегирање Лепило Rhinestones Мрежа Заврши, Шиење Кристал Намали за Свадба Партија Декорација (Сребро,

Dowarm 3 Метри Кристал Лента, Кристал Лента се Тркалаат, Bling амбуланта корегирање Лепило Rhinestones Мрежа

DEN 1965.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Mesh.Увезени. ????Кристал Кристал Лента Големина : 0.39 инчен/1 CM во ширина, ќе добиете сосема 3 Метри. ????Кристал Кристал Лента Материјал : Направен од мали вовлечен фацетирани rhinestones на валани заврши. ????Кристал Кристал Лента Usages : Со топла топи лепило лепак на грб, кристал bling заврши може да биде топла поправи, да се шие или залепени на различни површини, и тоа е лесно да се сече потребни должина или стил користејќи нормални режа, да се сретне со вашиот дизајн. ????Оваа прекрасна смола дијамант кристал лента заврши прави брилијантна прилог на било прослава, вклучувајќи свадби, празници, булчински и бебето тушеви, тематските партии, graduations, годишнини, празници, и сезонски настани!. ????Бидејќи топла топи лепило лепило на грбот, и кристал се заврши е преполна веднаш по producure, не може да биде мала мирис на лепак.Препорачливо е дека може да се шири на кристал заврши за да ги растера мирисот.Боја : Сребрена | Големина : 1.0 CM / 0.39 инчен Ширина.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ