.

.

Меур Трева за Години - Меур Трева - Косилка за Трева Меур Машина за Деца - Музички Притисни Играчка & Меурчиња Машина - Затворен & Отворено Претендираат Игра Меур Прои?

Меур Трева за Години - Меур Трева - Косилка за Трева Меур Машина за Деца - Музички Притисни Играчка & Меурчиња

DEN 1296.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Секој пакет содржи 1 меур трева и 3 шишиња меур рефил 236 ml (8 мл.Ние имаме решение да се добие на децата подалеку од нивните уреди и во забава физичка активност која им помага на искра нивната имагинација.Материјалите се доволно издржливи за да го издржат постојана помогнам и да се повлече на желни раце.Со три големи екстра шишиња вклучени, што никогаш нема да се кандидира надвор од меурчиња за долго време.Таа се пушта музика и да прави меурчиња звуци, премногу!Се уште не се убедени?Овие карактеристики ќе имате жуборот со возбуда : ????Компактен дизајн за лесно складирање ????Одлични партии и playdates ????Идеален подарок за родендени и Божиќ ????Димензии : 10" x 12.Како деца претендираат да го исчистите дворот, машината го исполнува воздухот со илјадници меурчиња за два пати забава.Потопување малечки во интерактивна игра помага да ги развијат своите фината моторика вештини, социјална свест и креативност. ????ПОВЕЌЕ МЕУРЧИЊА, ПОВЕЌЕ ЗАБАВА - Продолжување на забавата со 6x повеќе меур-изработка на формула од други меур косилка за трева играчки.Нашите меур трева за години во согласност со ASTM F963 стандарди и се тестирани и одобрени од страна на нашите сопствени деца.) меур решение.Екранот време е забавен, но тоа треба да биде ограничено. ????ТЕСТИРАН од СТРАНА на ДЕЦАТА ЗА ДЕЦАТА - Како родители, ние го разбираме значењето на играчка безбедност.Ова учење-базирани играчка зеле љубопитни умови и носи имагинација до нови височини.Ангажирање години во одредени активности може да биде предизвик.Ако не сте, ги споделите со нас и ние ќе се направат нештата десно. ????ОБРАЗОВНИ УЛОГА ИГРА ДЕЦА ИГРАЧКА - Вашите малечки ќе имаат експлозијата туркање оваа околу тревникот само како вистинска работа!Слатка музика и меур звуци подобрување на косење искуство. ????РИЗИК КУПУВАЊЕ - Ние стоиме зад квалитетот на овој меур машина за години и да бидете сигурни дека сте задоволни со вашето купување.5" x 18" ????Бара 3 x AA батерии (не се вклучени) Направи изведба можност за негување на вашето дете ум и тело.Додадете Забава Зеле Меур Трева да количката денес!.Но, со право на играчки, тоа може да се направи.Биста здодевност како возбудени деца потера, го фати, и поп оние меурчиња.Овој меур машина за години вклучува меурчиња refills.????МЕУР СПАКУВАНИ КОСЕЊЕ BONANZA - Добиете претендираат косилка за трева и возбудлива меур-компресор машина во една.18" висина е соодветно за години 36 Месеци и нагоре.Со само едно притискање на едно копче, оваа играчка прави музиката и го исполнува воздухот со убава меурчиња.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ