.

.

IBILIU Среќен Божиќ Круг Tablecloth, Топки Ѕвезди и Снегулки Свети Божиќ Зелени Борови Гранки Црвено Перат Водоотпорен Полиестер Маса Крпа Декоративни Табела Покритие за ?

IBILIU Среќен Божиќ Круг Tablecloth, Топки Ѕвезди и Снегулки Свети Божиќ Зелени Борови Гранки Црвено Перат Водоотпорен

DEN 446.40

Количина на стоки
Достапно на барање

ГОЛЕМИНА - Дијаметар на Нашите Пикник tablecloth е 60 Инчи/152cm,која е погодна за тркалезни маси (табела Големина од 20" на 47").Ве молиме мерка вашата маса, пред купување.МАТЕРИЈАЛ - Нашиот Круг tablecloth 60 Инчи Е Направен од висок квалитет На Полиестер, водоотпорен, Трајни, Добра навремено отпор, Не Исчезнува, Перат и Еднократно.УКРАС - Еден Страна печати.На трпезариска маса облека Се Совршени за заштита и декорација на вашата маса, водење на вашата маса и мебел слободен од гребнатини, дамки, итн., и, исто така, давајќи им на вашите табела нов изглед.ПРИЛИКИ - Ова Вечера Табела Поклопецот е погодна за декоративни или функционална употреба (кафулиња, вечери, свиткување, buffets, излети, свадби, страни, итн.) за било внатрешна и надворешна јадење случувања, како и за сите тркалезни маси (кафе маси, јадење маси, фарма, маси, итн.).ИЗМИЈТЕ ГРИЖА - Машина за миење со ладна вода, не кајгана, Висат Ден, железо на ниска температура.Боја : Rtc-010 | Големина : 60 Инчи.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ