.

.

VOTEX - произведено ВО САД - 20 Pack - M14 Алуминиум Масло или Coolant Здроби Подлошки/Мозоци Plug Печат Прстен Заптивка

VOTEX - произведено ВО САД - 20 Pack - M14 Алуминиум Масло или Coolant Здроби Подлошки/Мозоци Plug Печат Прстен

DEN 2037.60

Количина на стоки
Достапно на барање

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ - Нашите Votex мозоци plug подлошки се со гордост се НАПРАВЕНИ ВО САД.Од мека калено алуминиум акции материјал право надолу до рацете дека занает секој поединец еден.Ова осигурува дека вашето миење ќе биде внимателно и pridefully да произведени во согласност совршенство во секое време.СПЕЦИЈАЛНО ФОРМУЛИРАН - Да се обезбеди сигурен масло тесни печат, здроби за миење бара уникатна комбинација од алуминиум.Нашите подлошки се направени на материјали, особено за улогата на здроби за миење.Не сите алуминиум здроби подлошки се создадени еднакви.ПРОИЗВОД ДИМЕНЗИИ - К. Г. (надворешен Дијаметар) : 22.0 мм - I. D. (Внатре Дијаметар) : 14.30 мм - Дебелина : 2mm. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО ЗАГАРАНТИРАНА - Ние стоиме зад нашите квалитетот здроби подлошки 100% .Без разлика на тоа што прашањето е, e-mail/Јавете се во нашата техничка поддршка на персоналот кој се наоѓа во Висконсин за совет со прашања или проблеми.Не се среќни со вашата здроби за миење?Едноставно да го вратите за целосна наплата во рок од 30 дена.VALUE PACK - Нашите масовно 20 пак ќе парк вашиот гаража за многу масло промени за да се заштедува пари врз вашите Вистински дел опции.Ги исполнува или го надминува ОЕМ квалитет.Зачувај вашите пари се уште не skimping на квалитет, оставајќи го ви со доверлив печат.Нашите Votex мозоци plug подлошки се со гордост се НАПРАВЕНИ ВО САД.Од алуминиум материја право надолу до рацете дека занает секој поединец се исцеди приклучок за миење.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ