.

.

Носење на Облека, Чанти Конвертибилна Одговараат Торба со Чевли Оддел Водоотпорен 2 во 1 Патување Duffle Торба Голема Облека, Торби за Облека Duffle Торба за Мажи Сина

Носење на Облека, Чанти Конвертибилна Одговараат Торба со Чевли Оддел Водоотпорен 2 во 1 Патување Duffle Торба

DEN 1031.76

Количина на стоки
Достапно на барање

3"(L*W*H), и продолжи големина е 43"x 21"(L*W).Исто така постојат и повеќе џебовите на различни големини и форми за чување neckties, облека, мобилни телефони, клучеви, часовници, вода во шишиња, итн.6" gusset за вашиот одговара или фустан. 1 Голема outter џеб со 4 џебови, 1 клучните кука во внатрешноста за пасош,лаптоп, копче или други додатоци. 1 Shoes торбичка со venting дупка за вашите чевли.Тежина : 3. 55 L главната преграда има 3-6 дена на облека, книги, патување резерви.Внатрешноста на голема облека торба има одговараат на преградата и голем главната преграда за складирање на облека и книги.Затоа, roll-up облека торба може да се користи како носење на багажот објект.На багаж рака на грбот го прави полесно за вас да се носат suitcases и облека кеси со вас.Не се лизга носат-отпорни база е додадена на дното на одговараат торба, која може да се обезбеди побезбедна и постабилна за заштита при возење или се случува во авион.Тоа е погодно за употреба во сите викенд одмор и бизнис патувања, многу погодна за вашиот бизнис патувања или семеен одмор, патувања.ФЛЕКСИБИЛНОСТ - Кога ширевте, тоа е костим во чантата, а кога се собраа, станува патна торба.На високо-квалитетни YKK патент/тока и хардвер дизајн може да обезбеди сигурност и издржливост за вашиот бизнис патување или одмор.2 килограми. 2 Анти-кражба outter џеб за вашите најчесто користени вредности. 2 ВО 1 ОБЛЕКА ТОРБА - големината на нашата носење на облека торба е 22" x 11,8" x 13.ЧУВАЈТЕ ги ВАШИТЕ АЛИШТА UNWRINKLED - внатрешноста на облека, торби за патување има голем простор и 2 внатрешниот токи, која може да се задржи вашиот костум и облека уредно и навремено-слободни.ГОЛЕМИ ОБЛЕКА DUFFEL ТОРБА - 55 L облека, чанти, дизајнирани со 17 прегради. 1 Голема прегради со 2.На носење на облека торба доаѓа со кука дизајн, може да висат торба на врата или на ѕидот за да се спаси повеќе простор.ИЗДРЖЛИВИ И СОЛЗА-RESISTANG/ВОДООТПОРЕН МАТЕРИЈАЛ - На носење на облека торба е направен од високо-квалитет полиестер влакна, со шок-отпорни и водоотпорен/солза-отпорни својства, кои може подобро да ја заштитите вашата костум или фустан.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ