.

.

Зимски Волна Топло Самоубиец Капи Earflap руската Шапка со заштитни Очила Мажите и Жените Trapper Пилот Пилот Шапка

Зимски Волна Топло Самоубиец Капи Earflap руската Шапка со заштитни Очила Мажите и Жените Trapper Пилот Пилот

DEN 719.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Drawstring затворање. 3 D моделирање дизајн, спогодба со човечкото тело главата и вратот структура.Мека, Топла и Удобна Материјали,Заштита од Outdoor Спортови во Ладно време.Мулти-функција : страни на шапка може да биде срушен како маска.Ткаенина богата еластична, одлична пропустливост.Целосна Лицето и Вратот Покриеност Дизајн.Погоден за зимско отворено маратон, скијање, возење и екстремни спортови.Висок квалитет на топлинска faux крзно поставата го прави овој машка зимска шапка топло и удобно за сигурни.Додека ветрот-доказ, лесни и дише.Оваа зима топла капа совршено ги комбинира изгледот на руската ushanka и компактен бејзбол капа стил, изгледа едноставен, но модата.Оваа руска зима шапка е дизајниран да издржи зиморничав зима ноќи, гризе правец и екстремен студ.Многу корисна за себе носат и поволни зимски дар да сопруг, татко, дедо, и женски пријатели.Долго стакло го спречува вашиот око од снег шушка и заслепувачки сончева светлина.Носат клапи нагоре или клапи надолу за вратот и брадата покриеност, и носат отстранлив правец-доказ покрие кога ветрот е гризе.Одлично за лов, планинарење, риболов, кои патуваат, скијање, велосипедизам, и многу други зимски активности на отворено.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ