.

.

Меридијанска Мебел Карина Колекција Модерни | Современа Сомот Тапациран Јадење Стол со Цврсти Метални Нозе, Сет од 2, 19.5 W x 21.5 D x 33.5 H, Розова

Меридијанска Мебел Карина Колекција Модерни | Современа Сомот Тапациран Јадење Стол со Цврсти Метални Нозе,

DEN 7727.52

Количина на стоки
Достапно на барање

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци. .Сомот.Целокупната Димензии : 19.5" W x 21.5" D x 33.5" Х. Полиран Злато Метална Рамка.Пинк Кадифе.Седиште Длабочина 18".Седиште Висина 18".Боја : Розова | Стил : Злато База Прошири современа самоувереност на трпезарија со овој Карина Сомот Јадење Стол.Ова јадење стол карактеристики тепих во елегантни кадифен сомот за модерен изглед и има armless дизајн за ретро-инспириран атмосфера.Боја опции, го прави лесно да се вклопуваат во со вашиот постоечки оркестарот бои или да се направи разлика изјава со леснотија.На чудни нозете на овој стол се Злато или Хром заврши за додаде модерноста и да се обезбеди сигурен и издржлив поддршка додека вечераат.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ