.

.

Леново M93P Мала Форма на Фактор Високи Перформанси Игри Desktop Computer PC - Intel Core I7-4770 3.4 Ghz - RAM меморија, 16GB - SSD 256GB - Нова NVIDIA GT 1030 2GB DDR5 - DVD-ROM - Windows 10 Дома 64-битна (Продолжува)

Леново M93P Мала Форма на Фактор Високи Перформанси Игри Desktop Computer PC - Intel Core I7-4770 3.4 Ghz -

DEN 11759.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Ова пред се во сопственост или обновена производ е професионално да се проверуваат и тестираат да работат и да изгледаат како нови.Како производ станува дел од Обновен, вашата дестинација за пред-сопственост, реновиран производи : купувачот го купува нов производ и го враќа или занаети тоа во понови или различен модел.Дека производот е прегледан и тестирани за да работат и да изгледа како нов од квалификуваните понудувачи.Тогаш, производот се продава како да се Обновува производ на .Ако не сте задоволни со купување, обновени производи ги исполнуваат условите за замена или рефундирање на под Обнови Гаранција.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ