.

.

Пчеларството Одговараат на Професионални Памук, со Полно Тело, Костим Пчела Пчела и Капа Пчеларството Јакна за Човекот Жена Пчеларството Одговараат со Превез Худ ?

Пчеларството Одговараат на Професионални Памук, со Полно Тело, Костим Пчела Пчела и Капа Пчеларството Јакна

DEN 755.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Пчеларството одговараат????Оваа beekeeper е примерот е направен од 100% премија памук, Мешани ткаенини различни од другите брендови, што значи тоа е исклучително лесен и овозможува на вашата кожа да дише.Пчеларството одговараат????Постои патент помеѓу шапка и заштитна облека, Лепенка на интерфејсот на патент, така што пчелите не можат да летаат во неа.Пчеларството одговараат????Пчеларството одговараат е погоден во пчелина, во овоштарникот, во пчела колонија, во рамките на една фарма, во лабораторија, итн.; Тоа е специјален подарок за beekeepers, фармери, и тн.Пчеларството одговараат????Еластична лента за околу отвори и глуждот отвори печат одговараат и да се обезбеди дополнителна заштита.Пчеларството одговараат????Може да се мијат со рака по отстранувањето на самоодржлива кружни превез.Не машина перат.Не се изложуваат на сончева светлина, можете да сува тоа рачно.Големина : XL.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ