.

.

Три-Шеесет Дома без МИРИС 13 Pc Силикони Прибор за Готвење Сет со Држачот (Нане/Тиркизна/Сина, Дрво се Справи) - Кујна Подарок Садови, Алатки и Прибор Поставува w Шпатул?

Три-Шеесет Дома без МИРИС 13 Pc Силикони Прибор за Готвење Сет со Држачот (Нане/Тиркизна/Сина, Дрво се Справи)

DEN 1168.80

Количина на стоки
Достапно на барање

????НЕ-ТОКСИЧНИ, BPA FREE, без МИРИС – Нема повеќе токсични садови околу вашите најблиски!Ова суштински еколошки храна одделение силиконски е безбедно за семејна употреба.Ова значи дека тоа не ослободување на токсините и тоа не имаат непријатен мирис. ????НЕ-СТАП, НЕ-НУЛА – Овие садови се лесни за чистење и нежна на вашиот садови gadget!Се држат настрана од груби, од нерѓосувачки челик, керамички, и бакарни садови.Користите било кој од нашите прибор, без да предизвика било каква штета на вашиот садови gadgets, садови и тави!. ????ВИСОКО ОТПОРНИ на ТОПЛИНА, НЕ-ТОПЕЊЕ – Withstands замрзнати и врела температури кои се движат од -40°F до 446°F (-40°C до 230°C).Безбедно да се готви врела супи и чорби без топење кујнски прибор set - правејќи го овој сет најважното за дом и кујна essentials!. ????ИЗДРЖЛИВИ, ЗДРАВ – Нема повеќе евтина кујна додатоци!На тонг има цврст стисок - користете го за да удобно скара тешки ребра и стекови.На high-end, природни Букови дрва се справи значи тоа е долготраен и исто така анти-скалирање, што значи нема повеќе гори вашата рака кога ќе го зграби utensil!Дршката и силиконски глава се правилно спроведен, за спречување на ' рѓа. ???? #1 ПОДАРОК во 2021 – Ова farmhouse собата е СОВРШЕН подарок да им даде на секој почетник или готвач - особено затоа што секој е готвење повеќе поради lockdowns!Се шири љубовта оваа сезона!Одлично за било готви.средно или професионалец.Ве молиме да не контактирате доколку имате какви било коментари или прашања во врска со нашата кујна utensil сет, најважната мисија е 100% Задоволството на Клиентите.Боја : Тиркизна.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ