.

.

Носење на Облека Торба Конвертибилна Одговараат Торба со Toiletry Торба Чевли Оддел Водоотпорен 2 во 1 Патување Duffle Торба Големи Одговараат Кеси се Прошири Weekender Duffle То?

Носење на Облека Торба Конвертибилна Одговараат Торба со Toiletry Торба Чевли Оддел Водоотпорен 2 во 1 Патување

DEN 1127.76

Количина на стоки
Достапно на барање

ФЛЕКСИБИЛНОСТ - Кога ширевте, тоа е костим во чантата, а кога се собраа, станува патна торба.Оваа голема торба за костум е дизајниран со чевли торба со водоотпорен поставата и два отвори за да ги зачувувате вашите чевли или облека и посебна влажни и валкани чевли од главната преграда.На проширување weekender duffle торба доаѓа со кука дизајн, може да висат торба на врата или на ѕидот за да се спаси повеќе простор. 1 Голема прегради со 2.Капацитет : големината на 55-литарски одговараат на багаж облека торба одговара на вашиот прошетка барања.На багаж рака на грбот го прави полесно за вас да се носат suitcases и облека кеси со вас. 1 Екстра toiletry складирање торба може да се одржи на toiletries ви треба кога ќе излезе.Исто така постојат и повеќе џебовите на различни големини и форми за чување neckties, облека, мобилни телефони, клучеви, часовници, вода во шишиња, итн.Внатрешноста на голема торба за костум има одговараат на преградата и голем главната преграда за складирање на облека и книги.3"(L*W*H), и продолжи големина е 43"x 21"(L*W).6" gusset за вашиот одговара или фустан. 1 Shoes торбичка со venting дупка за вашите чевли. 55 L главната преграда има 3-6 дена на облека, книги, патување резерви. 1 Голема outter џеб со 4 џебови, 1 клучните кука во внатрешноста за пасош,лаптоп, копче или други додатоци.Тежина : 3. 2 Анти-кражба outter џеб за вашите најчесто користени вредности.Не се лизга носат-отпорни база е додадена на дното на одговараат торба, која може да се обезбеди побезбедна и постабилна заштита при патување.На високо-квалитетни YKK патент/тока и хардвер дизајн може да обезбеди сигурност и издржливост за вашиот бизнис патување или одмор.И 2 во 1 патување duffle торба има проширено внатрешна обвивка, кои лесно можат да се носат 2 костуми и 1 фустан, така што нема повеќе брчки на вашиот фустан или костум. 2 ВО 1 ОБЛЕКА ТОРБА - големината на нашата носење на облека торба е 22" x 11,8" x 13.ЧУВАЈТЕ ги ВАШИТЕ АЛИШТА UNWRINKLED - внатрешноста на конвертибилен одговараат торба има голем простор и 2 внатрешниот токи, која може да се задржи вашиот костум и облека уредно и навремено-слободни.Затоа, roll-up облека торба може да се користи како носење на багажот објект.ИЗДРЖЛИВИ И СОЛЗА-RESISTANG/ВОДООТПОРЕН МАТЕРИЈАЛ - На носење на облека торба е направен од високо-квалитет полиестер влакна, со шок-отпорни и водоотпорен/солза-отпорни својства, кои може подобро да ја заштитите вашата костум или фустан.Тужбата чантата, исто така доаѓа со toiletry торба за да ги зачувувате вашите toiletries.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ