.

.

СПИЕЊЕ ЈАГНЕ Дише Gusseted Облека Торба 54in Фустан Одговараат Покријат со 2 Големи Мрежа Џебови, Црна

СПИЕЊЕ ЈАГНЕ Дише Gusseted Облека Торба 54in Фустан Одговараат Покријат со 2 Големи Мрежа Џебови, Црна

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно на барање

54 инчи одговараат торба со 3.4 gusset, пространа доволно да се одржи 5-7 палта, костуми, јакни или фустани лесно, има уште некои соба во изобилие. 3.4 gusset облека одговараат на чантата може да го спаси вашиот простор за чување 5 танц носии во кеса, го засилен шлиц на врвот преку кои дрвени закачалки штрчи е тесна, наместо да биде голема дупка;. 2 засилен се справува беа пораби безбедно, одговараат на покритие може да биде trifolded и лесно да се носат без влечење на теренот за време на патувањето.Одговараат на превозникот со 5# издржливи метална патентите, на патент затворање заштита се задржи вашата облека dustproof, јасно прозорец фустан торба ви овозможува да се види кој единствен е внатре без отворање на облека за складирање торба;.Одговараат на облека торба погоден за фустани, опашки tuxedo, костим, палта, Т кошули и др, дише ткаенина потрајни од други.Јасно PVC панел тешки облека торба е еден генијален допир за да бидат во можност брзо да се организираат/избере точниот костуми и танц рецитал носии.Едноставен дизајн елементи на засилување на патентите облека, облека, кеси и отворот за закачалки обезбедува екстра чекор на заштита.Виткање облека, торби за складирање го прави вашиот танц рецитали тимови не навремено додека вашето патување.На рачки на двата краја на овој виси облеката облека кеса, па можете да се свитка костим танц облека торба до носат.Секоја облека заштитник може да се одржи 5-7 пластични закачалки за облека во внатрешноста.Оваа обновливи фустан торба за заштита на жените gown, костим, спортска јакна, tuxedo, униформа, паркови, кожен костим, долго палто, долга облека, комплетна должина фустани, венчаница, birdesmaid фустан, итн;.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ