.

.

Hermitshell Тешко Патување Случај за Плеј-Doh Моделирање на Сложени 40-Pack Случај на Бои 3-Унца Лименки (Само во Случај) (Црна)

Hermitshell Тешко Патување Случај за Плеј-Doh Моделирање на Сложени 40-Pack Случај на Бои 3-Унца Лименки (Само

DEN 1200.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Hermitshell Тешко Патување Складирање За Носење.Заштитете го вашиот омилен уред од испакнатини учениците и гребнатини.Направени за да ги собере Игра-Doh Моделирање на Сложени 40-Pack Случај на Бои 3-Унца Лименки.Материјал : ЕВА ; Боја : Црна; Внатрешна големина на : 11.9*9.4*5 (L*H*W) инч.За продажба е случај само (уред и додатоци се продаваат посебно).Боја : Црна.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ