.

.

Супер Желка 2 1/2 Круг Обновливи Мебел Лизгачи за Тепих - Напор се Движат и Површинска Заштита, Кафеава (8 Парчиња)

Супер Желка 2 1/2 Круг Обновливи Мебел Лизгачи за Тепих - Напор се Движат и Површинска Заштита, Кафеава (8 Парчиња)

DEN 102.96

Количина на стоки
Достапно на барање

Се движат Мебел без Напор - Нашите мебел лизгачи за carpeted површини се движат лесно низ површини на теписи и килими.Овие обновливи лизгачи се направи се движат, чистење или со преуредување на вашиот мебел едно лице работа.Зачувај Површини од Секојдневна Употреба - Заштита на вашиот тепих и килими со овие мебел двигатели.Намалување на штета се движат тешки мебел за да може да предизвика вашите теписи и килими и до дното на вреднува парчиња.Лесен за Инсталација - За најдобри резултати, внимателно придвижете го мебел двигател под вашиот мебел (пена-страна нагоре) и центарот за под мебел нога или нога за сигурна потпора и рамномерно се дистрибуираат на тежина.Материјал - Направени од издржлив пена гума и тврда пластика, овие обновливи мебел лизгачи се обезбеди соодветна тежина дистрибуција и сигурна контрола, што го прави лесно да се движат тешки мебел.Пакет Вклучува : (8) 2 1/2" круг тепих мебел кат лизгачи, Браун.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ