.

.

Aexit Мебел Табела Мебел Додатоци Нога Нозе Квадратен Облик Заштитник Покрие Влошки Мебел Виси Хардвер 40mmx40mm 20pcs

Aexit Мебел Табела Мебел Додатоци Нога Нозе Квадратен Облик Заштитник Покрие Влошки Мебел Виси Хардвер 40mmx40mm

DEN 558.48

Количина на стоки
Достапно на барање

Нето Тежина : 440g; Пакет Содржина : 20pcs x Мебел Нога Подлога.Име На Производ : Мебел Нога Подлога; Материјал : Гума.Вкупна Големина : 50 x 50 x 28mm/2" x 2" x 1.1"(L*W*H).Главната Боја : Црна.Дупка Големина : 40 x 40 x 24mm/1.6" x 1.6" x 0.95"(L*W*H).Овој производ е направен од гума материјал во црна боја.Тоа може да се заштити мебел нозе, остатоци, анти прескокнете, и така натаму.Со пластичен капак обложени околу маса и стол нога, на подот добива помалку гребнатини и врева.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ