.

.

Ноќта на вештерките Tablecloth 4 Пакети 54 X 108 Правоаголна Дух Лилјак Дрво Haunted ноќта на Вештерките Куќа за Еднократна употреба Табела Покрие Водоотпорен Пластични Виоле?

Ноќта на вештерките Tablecloth 4 Пакети 54 X 108 Правоаголна Дух Лилјак Дрво Haunted ноќта на Вештерките Куќа

DEN 1423.20

Количина на стоки
Достапно на барање

КОЛИЧИНА И ГРАНИЦИ : секој пакет имаме 4 парчиња 54 x 108" ноќта на Вештерките tablecloth, што е доволно за да се покријат 8-нозе правоаголна маса.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : ноќ на Вештерките пластични tablecloth е направен од високо-квалитет МИЛЕНИЧЕ материјал кој е здрав и waterrpoof.Така ноќта на Вештерките за еднократна употреба tablecloth е ноќта на Вештерките tablecloth сите печатени со водата базирани на бои и се безбедно да се користи како ноќта на Вештерките партија табела декорација.ЗАШТИТА на ВАШАТА МАСА И да ги ЗАЧУВАТЕ ВАШИТЕ ВРЕМЕ : вие не мора да се грижите за вашата маса добивање валкани по ноќ на Вештерките партија затоа што нашата ноќ на Вештерките tablecloth е водоотпорен и oilproof.Така ноќ на Вештерките партија tablecloth може да се заштити вашиот табела добро.Дали сте секогаш размислува за истури пијалоци и храна?Не грижете се!Само пакет на ноќта на Вештерките пластични tablecloth и ги фрли далеку која може да им даде на вашиот време да уживаат партии и активности.ШУНКАТА ДИЗАЈН : ноќта на Вештерките tablecloth е правоаголник.И моделот на tablecloth е црна и виолетова вклучува ноќта на Вештерките гонет куќи, чудни дрвја и некои елементи на ноќта на Вештерките која е атрактивна и страшно, така што може да се направи една ужасна ноќ на Вештерките атмосферата лесно.ШИРОКА ПРИМЕНА : ноќ на Вештерките tablecloth е совршен за ноќта на Вештерките партии , ноќта на Вештерките роденден украси, училиште партии, канцеларија партии и други затворен и активности на отворено за време на ноќта на Вештерките сезона.Дополнително, можете да го користите ноќта на Вештерките tablecloth како позадина или висат во вашата соба како ноќта на Вештерките банер, правење на вашиот дом повеќе темни, мрачни и полни со ноќта на Вештерките атмосферата.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ