.

.

IBILIU Круг Tablecloth 60 Инчи Црвено Снешко,Елка Снегулки Перат Полиестер Маса Крпа Табела Покрие Украси за Пикник,Кујна,Одмор Партија

IBILIU Круг Tablecloth 60 Инчи Црвено Снешко,Елка Снегулки Перат Полиестер Маса Крпа Табела Покрие Украси за

DEN 495.84

Количина на стоки
Достапно на барање

【ГОЛЕМИНА】 60 Инчи/152cm,погоден за тркалезни маси (табела Големина од 20" на 47").Ве молиме мерка вашата маса, пред купување. 【МАТЕРИЈАЛ】100% Полиестер платно, Водоотпорен,Трајни,отпорни на Дамки & Перат. 【ФУНКЦИЈА】Една Страна печати.На трпезариска маса облека се задржи вашата маса без гребнатини, дамки, итн., и, исто така, декорација на вашата трпезарија. 【ШИРОК АПЛИКАЦИИ】 - На Пикник Tablecloth е погодна за кафулиња, вечери,buffets, излети, свадби, партиите, итн.Исто така, голем подарок за вашите семејства или пријатели. 【ПЕРЕЊЕ НАСТАВА】 - Машина за миење со ладна вода, не кајгана, Висат Ден, железо на ниска температура.Боја : Yjy-006 | Големина : 60 Инчи.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ