.

.

Raybestos Тапан Кочница Тркала Цилиндар BPIWC370130

Raybestos Тапан Кочница Тркала Цилиндар BPIWC370130

DEN 158.40

Количина на стоки
Достапно на барање

Raybestos Тркала Цилиндар се дизајнирани и тестирани за да се исполнат OE спецификации за издржливост и сигурност под екстремни услови.Тој нуди максимална отпорност на топлина, испуштање и корозија.Оваа цилиндар е изградена за да биде високо функционални и да се обезбеди вашето возило ефикасен систем за сопирање.Дизајнирани и тестирани за да се исполнат OE спецификации.ТРКАЛА ЦИЛИНДАР.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ