.

.

Vehiclex Мека Јамка Мотоцикл Вратоврска Надолу Ремени 1.5 x 18 инчи - Портокалова - 10000 lb Капацитет - Pack 4 Вратоврска-Надолу Јамки во Складирање Торба – Secure Trailering на Велосипе

Vehiclex Мека Јамка Мотоцикл Вратоврска Надолу Ремени 1.5 x 18 инчи - Портокалова - 10000 lb Капацитет - Pack

DEN 2068.80

Количина на стоки
Достапно на барање

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ – Издржливи и отпорни на временските полиестер webbing, со силна бод моделот обезбедува сигурен и траен перформанси за сите ваши движат, влечење и влечни.СОВРШЕН ПРИЛОГ НА RATCHET РЕМЕНИ – Мека циклуси работат најдобро кога обезбедување на објекти се тешко да кука.Да ги користите како вратоврска надолу продолжување на dirtbike, UTV, АТВ, моторни санки.ЗАШТИТА НА ВОЗИЛО ОД ГРЕБНАТИНИ – Користете портокал мека јамка за да се создаде вратоврска надолу поени безбедно да хром или боја слој на возилото.БОНУС торбичката за уредни производ складирање.АТВ, UTV, РТВ, Dirt Bike, Quad, Мотор, Мопед, Џет Ски, Кану, Брод, Кајак.Мотоцикл Hauler, Покривот Торба, Карго Hitch Планината, Покрив Врвот Крстот Барови.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ