.

.

3 Ниво Бања Пешкир Бар, 24-Инчен Multilayer Рек Бранеа Заврши Нерѓосувачки Челик Ѕид-Монтирани Полица Бања Полица со Крпа Барови

3 Ниво Бања Пешкир Бар, 24-Инчен Multilayer Рек Бранеа Заврши Нерѓосувачки Челик Ѕид-Монтирани Полица Бања Полица

DEN 2543.76

Количина на стоки
Достапно на барање

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Крпа управување со мулти-слој, направени од силни и издржливи 304 од не ' рѓосувачки челик.Анти-корозија и анти- ' рѓа, обезбедување на издржливост и долговечност.ГОЛЕМА МЕМОРИЈА : 24-Инчен долго бања полица со крпа полици.Можете да магацинот или висат повеќе крпи на овој 3-слој полица за да се задржи бања чиста и уредна.БРАНЕА КРАЈ : рабовите се заоблени и удобно, па вие не мора да се грижите за гребење вашите раце.Тоа може да се чисти со бришејќи нежно со влажна крпа, кој е лесен за одржување.ШИРОКО се ПРИМЕНУВА : Погодни за семејства и хотели употреба.Едноставен и убав дизајн, може да бидат заменети со разни стилови на декорација.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Тоа содржи целосен сет на додатоци и лесно може да се инсталира во неколку едноставни чекори.Завртка фиксни, нема потреба да се грижите за товарот.HONGYUN Хардвер Компанијата Обезбедува висок квалитет на домаќинствата од врата на хардвер, кујна хардвер и бања хардвер, ние искрено се надевам дека и ние би можеле да имаат чест да придонесе сите наши интелигенција и напор да работат заедно со вас да се направи вашиот дом во удобно, безбедно, да се релаксираат и уметнички.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ