.

.

lemero РКЕ-30 РКЕ 30 34 38 Б/R Компатибилен со Лента Кертриџ за употреба во ERC38 NK506 (12-Pack, Црна, Црвена)

lemero РКЕ-30 РКЕ 30 34 38 Б/R Компатибилен со Лента Кертриџ за употреба во ERC38 NK506 (12-Pack, Црна, Црвена)

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Замена за ERC38 РКЕ 30 34 38 Црна/Црвена Панделка Кертриџ.Содржина : 12 пакет ERC30 Лента (5 M * 12.7 MM).Боја : Црна / Црвена.За употреба во DPN2700, TMU370, TMU375, 270, 300 D, ERC30, ERC34, ERC38, M115 ATMU375, M119, M119 B, M119 D, M133 A, M17 JB, M270. Живописни и во согласност црна и црвена боја.Компатибилен Лента Кертриџ Замена за РКЕ 30 34 38 Црна/Црвена (5 M * 12.7 MM)За употреба во следниве машини : 270, 300 D, РКЕ-30, на РКЕ-34, РКЕ-38 M17-Б, M52-Б, M63-UA, M115 A, M119, M119 B, M119 D, M133 A, M188 B, M270, PM-300 ТМ-200-UB, ТМ-267 II, ТМ-270, ТМ-270 II, ТМ-300 A, ТМ-300 B, ТМ-300 C, ТМ-300 D, ТМ-300 PD, ТМ-300 Series TM-U200, ТМ-U200 A, ТМ-U200 B, ТМ-U200 D, ТМ-U210 B, ТМ-U210 D, ТМ-U220, ТМ-U220 A, ТМ-U220 B, ТМ-U220 DTM-U230, ТМ-U300, ТМ-U300 D, ТМ-U325, ТМ-U370, ТМ-U375 Cost saving The замена ERC30/34/38 лента кертриџ е дизајнирана за да ви дадат согласност, свежи карактер излез., во помал трошок по страна.Совршен installation Precise спецификации направи нашиот патрон совршено инсталацијата во вашиот печатач.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ