.

.

Beka Кукла Театар - Продавница Пред Театар - MARKERBOARD

Beka Кукла Театар - Продавница Пред Театар - MARKERBOARD

DEN 987.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Направен во САД!.Wipeoff Табла Површината.Совршен за Креативна Игра, Игра Кукла и Уметности&Занаети Време.Имагинација Почнува Тука!.Многу Здрав!Многу Преносни!.На Beka Продавница Пред Театарот е совршен за мали простори.Тоа е една 23-1/2" Широк x од 45" Високи панел.Панелот е поддржан од страна на две големи 15" поддршка на нозете, кои се лесно да се прикачени со филипс шрафцигер.Дизајниран за стабилност!Театарот отворање на е 21 1/2" широк од 14 1/2" висока.Располагање со или зелена chalkboard (#05001) или бела маркер одбор (#05002 уметност) површини.Завеси се вклучени (ткаенина боја & шема може да варира).Вклучува pivoting "копчиња" да се одржи на завеса род безбедно место за време на употреба.Некои собранието е потребно.Тежината е 11 кг.Возрасни Собранието Е Потребно.Препорачана возраст : 3+ години.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ