.

.

Blippi Малку Авантури Playset Рециклирање Центар - да се Истражуваат, Вклучува Една 3-Инчен Слика Додатоци - Образовни Возила за Години и мали Деца

Blippi Малку Авантури Playset Рециклирање Центар - да се Истражуваат, Вклучува Една 3-Инчен Слика Додатоци -

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно на барање

АЈДЕ ДА ИСТРАЖУВААТ!Оваа возбудлива playset е совршен начин да се земе поле посета на рециклирање центар.РЕЦИКЛИРАЊЕ ЦЕНТАР PLAYSET Расте вашето дете Blippi играчка колекција со оваа забавна, едукативна playset.BLIPPI ФИГУРА Оваа Мала Авантури Playset вклучува 3-инчен ексклузивни Blippi фигура.ЗАБАВА ДОДАТОЦИ Вклучени се и кул додатоци за да помогне да се донесат на рециклирање центар да го животот!.ПОВЕЌЕ ЗА ДА СОБЕРАТ!Blippi играчки дојде во возбудлива спектар на кадифен, возила, ролетни & roleplay предмети!.Главата на возбудлив авантура со Blippi Малку Авантури Рециклирање Центар Playset!Овој кул playset носи вашиот малку explorer за рециклирање центар.Оваа Blippi играчка може да се рекреираат на совршен stay-at-home областа на патување.Додека посета на рециклирање центар, помош Blippi вид и здроби ѓубре со доведување до рециклирање машина.На Blippi playset вклучува супер кул додатоци за да одговара, како и за рециклирање корпата за ѓубре!На Blippi Малку Авантури Рециклирање Центар Playset ќе направи одличен прилог на вашето дете Blippi колекција, и тоа исто така ја надополнува Blippi Рециклирање Камион за повеќе да се забавуваат!Има толку многу да се направи и да се научи за време на една авантура со Blippi!.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ