.

.

Snuffle Мат за Големи Кучиња со Лижат Мат за Кучиња, 25 x 20.5 Куче Snuffle Мат Интерактивни Хранат Игра за Досада, Поттикнува Природните Хранењето Вештини и Стрес Олеснување

Snuffle Мат за Големи Кучиња со Лижат Мат за Кучиња, 25 x 20.5 Куче Snuffle Мат Интерактивни Хранат Игра за

DEN 783.84

Количина на стоки
Достапно на барање

【ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ s животи се повеќе и повеќе станува брза, но растојанието меѓу луѓето и не е толку блиску.Ако вашето куче се обидува да џвакање на рампа прво, точно него и да го добие назад да го користите правилно, и тој наскоро ќе уживам во тоа.Можете исто така да го користите како бавна храна сад.Водич вашето куче да ги најдете третира со кои душкаат.Душкаат е природата на кучиња, и во секое куче сака да мириса работи, кои добиваат пораки од надворешната средина преку кои душкаат акции.Answer : ___________________________ Note : .Ако вашето куче е заинтересиран за неа, ве молиме да се сокрие под подлога кога го користите.Kimi е користење на овој snotty подлога бидејќи ние развивме тоа, и јас мислам дека вие и вашиот ангели ќе го сакам!. Душкаат за 3-5 минути може да се направи возбуден кучиња чукање на срцето да се врати во нормала брзо , го метаболизираат адреналин и ослободување од вознемиреност и стрес;. Биде интерактивна играчки и остварување на кучиња мозокот;.Користење на snuffle мат за хранење е еквивалентно на остварување на кучиња мозокот моќ и троши вишокот на енергија, преку игри.Кучиња ќе ги забави своите јадењето на брзина, бидејќи тие мора да се најде храна од кои душкаат.Фиксно тока е изработен од пластика.ќе го стимулира вашиот пес е чувство за мирис и активност на мозокот.Тоа е причината зошто ние го започна овој носот подлога за да помогне да се обучуваат вашиот кучиња чувство за мирис, и од друга страна, тоа е место каде што вашето куче сака да биде.Оваа snuffle мат за големи кучиња, кои можат ефикасно да го поправи мат, па вашето куче не може лесно да се движи на подот. 【Ги ПОТТИКНУВА ПРИРОДНИТЕ ХРАНЕЊЕТО ВЕШТИНИ】Нашите snuffle мат за големо куче поттикнува вашиот кожен пријател да ги користат своите природни чувство за мирис за да се најде храна. 【НЕ се ЛИЗГА ДИЗАЈН】На база на куче snuffle мат е направен не се лизга крпа.Употребата на snuffle мат да се зголеми интеракцијата помеѓу домашни миленици и нивните сопственици, е исто така една од куче методи за обука се промовирани од страна на многу куче тренери.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ