.

.

Samsonite машки Пасош Маска, Црна

Samsonite машки Пасош Маска, Црна

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Кожа обвивка.Размавта затворање.Полиран Cowhide со Полиран Cowhide Внатрешни работи.Акцентот Мрачно RFID Блокирање Материјал.Дизајнер Кожа Обвивка.Документ Џеб.Полиран Cowhide со Акцент Мрачно Полиран Cowhide Внатрешни работи RFID Пасош Покрие карактеристики перфорирани акцент џебови кои покажуваат RFID блокирање материјал, дизајнер шарени обвивка и документ џеб.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ