.

.

FKUO 3 Ниво Бања Складирање Отворена Полица Единица, Слободна Стои Метал Агол Рек Shelving за Кујна, Дневна Соба, Ходникот (Светло Сива, 3 Ниво)

FKUO 3 Ниво Бања Складирање Отворена Полица Единица, Слободна Стои Метал Агол Рек Shelving за Кујна, Дневна

DEN 791.76

Количина на стоки
Достапно на барање

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци. 1. МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН СКЛАДИРАЊЕ РЕК : Ова 5-ниво простор saver може да се одржи пешкири и бањарки, туш гел, сапун и повеќе бања прибор за да се задржи вашата бања далеку од хаос.Чување на решетката, исто така, може да се користи за да им помогне кујна, дневна соба, ходникот, балкон организација; тоа функционира одлично контејнери за храна, конзервирана храна, зачини, перење материјали, домашно милениче материјали, potted растенија,книги, фотографии рамки, облека и повеќе. 2. ОБЈЕКТОТ ДИМЕНЗИЈА : 12.99" x 11.02" x 55.51" (33cm x 28cm x 141 cm). 3. ЗДРАВ МЕТАЛНА КОНСТРУКЦИЈА : Изградена на rustproof премиум метал и завртка, има долг животен век. 4. ВНИМАТЕЛЕН ДОДАТОЦИ : Секоја нога со анти-лизга влошки за заштита на вашиот под од гребење. 5. ИНДУСТРИСКИ ПОГЛЕД : Оваа елегантно индустриски полица со мат финиш ќе им овозможи на вашиот дом за да останете организирани и стилски со својот едноставен дизајн.Корисни прилог на сите простории за кои е потребно повеќе складирање простори, во пет-полица shelving единица нуди извонредна сила, погодност, и флексибилност.Боја : Светло Сиво | Големина : 3 Ниво.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ