.

.

SULEAD 30 Пакет Мини Поп Меур Сензорни Fidget Играчки, Анксиозност Меурчиња Keychain Играчка,Стискаш Копче-Синџир Играчка за Возрасни и Деца,Шарени Анти-Анксиозност Канцелар?

SULEAD 30 Пакет Мини Поп Меур Сензорни Fidget Играчки, Анксиозност Меурчиња Keychain Играчка,Стискаш Копче-Синџир

DEN 1367.76

Количина на стоки
Достапно на барање

1,СТРЕС ОЛЕСНУВАЊЕ : мини поп меур сензорни играчка е убава pendant,тоа е исто така се Притисне Анти-Анксиозност играчка за ослободување на стрес. 2,Keychain Декорација : мини fidget играчки може да се користи како отворено ранец pendant, децата на училиште торба pendant, автомобил копче pendant, дами ранец pendant итн. 3,НАЈДОБРИОТ ПОДАРОК : мини поп меур сензорни играчка Совршен подарок за девојчиња, момчиња, деца, возрасни, соученици, колега,итн.Прекрасен роденден подароци, партија подарок, дипломирањето, подароци, Божиќ подарок. 4,Чувствувате Материјали : мини поп меур играчки се направени од висок квалитет со силиконска, кои се не-токсични, без мирис и еколошки. 5,ПОГОДЕН ЗА ДЕЦА : Различни бои на keychain ќе се произволно распоредени,е совршен за оние кои сакаат изненадувања и сака бои.Боја : 30pcsk1-а.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ