.

.

Плодот на Loom Жените Шпагети Рака Памук Pullover Спортски Градник

Плодот на Loom Жените Шпагети Рака Памук Pullover Спортски Градник

DEN 120.00

Количина на стоки
Достапно на барање

95% Памук, 5% Spandex.Увезени.Повлекување На затворање.Рака Мие Само.Три парчиња од цврсти целосна покриеност спортски градници кој шпагети ремени и tag-слободен етикети.Еден сет на влошки вклучени. 2-ply водат изградба. 95% памук, 5% spandex.Шпагети ремени.Целосна покриеност.Racerback Спортски Градници достапен во бои : Слаби Мрачно/Бела/Руменило Роуз, Сива со Црно/Бело/Црна Боја, Морнарица Хедер/Бела/Сива Хедер, Red Hot со Црна/Јаглен/Црна, Руменило се Зголеми со Црна/Јаглен/Црна, Сива Хедер/Морнарица Хедер/Црна.Се повлече во текот стил.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ