.

.

MEROKEETY Женска Долго Балон Ракав Вафли Поврзана Блузи Екипажот Вратот Преголеми Џемпер Pullover

MEROKEETY Женска Долго Балон Ракав Вафли Поврзана Блузи Екипажот Вратот Преголеми Џемпер Pullover

DEN 527.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Балон Ракави/Издувам Ракави/Епископ Ракави.Долг Ракав со пад рамо.Уникатна Карактеристика : .Доверба во нас кога ќе се каже дека нема да жалам, грабање на малку од овие!.Големина Водич : S=НАС 4-6, M=НАС 8-10, L=НАС 12-14, XL=НАС 16, Мека и лесна ткаенина,ние прифаќаме 30 дена за враќање на пари!.На лесни вафли поврзана џемпер врвот, не само што се чувствува пријатна, но, исто така, изгледа симпатична.Ние сме апсолутно љубов нашиот нов Вафли Поврзана Блузи Достапен во толку многу тренди боја опции, вие не може да им помогне, но се падне во љубов со преголеми се чувствуваат, плетени вафли текстура, и ласкави се намали.Совршено за дружење со пријателите, за време на падот на времето, овој поврзана врвот е убав прилог на вашата гардероба.Екипажот Вратот/Круг На Вратот.Екипажот Вратот/Круг Neck Long Ракави со пад shoulder Loose Фитинг Вафли Поврзана Sweater Balloon Ракави/Издувам Ракави/Епископ Sleeves Soft/Еластичен/Дише/Висок Квалитет Fabric Fits За Пролет/Есен/Зима/Кул Day Easy за да Одговара Со Leggings Здолништа Панталони, Фармерки.Совршено парче за вашата гардероба.Одговара За Пролет/Есен/Зима/Кул Ден.Можете да го спарите врвот со потресени фармерки, ѓердан, или капа.Уникатен Дизајн : долги ракави со пад рамо, soild боја, малку се види преку, мека плетени ткаенини, круг hemline, лабави и секојдневен стил.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ